Co jsou IP kamery - PC Servis Praha.cz

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Co jsou IP kamery

Kamerové systémy

Staroměstské máměstí

Pohled na Karlův most z Malostranské mostecké věže
webkamera Pohled na Prazsky hrad a Karluv most

Obrázek kamery se obnovuje každých 10 sec                  Díky Jan Schatz & filip.csvts.cz

Digitální IP kamery se nazývají také síťové kamery, protože se připojují přímo do počítačové sítě, některé i bezdrátově. Pokud použijete připojení kabelem, nemusíte používat napájecího adapteru a zásuvky v místě kde chcete kameru instalovat, ale využít funkce  PoE, která umožní kameru po tomto jednom kabelu napájet.
IP kamera je vaším dalším „počítačem“ ve vaší síti, pokud se chcete na kameru  podívat, stačí zadat její IP adresu a pomocí hesla si zobrazit co kamera vidí.
Některé IP kamery zároveň umožňují také přenos zvukujedním nebo oběma směry.
Pokud jste připojeni k Internetu (pomocí ADSL, kabelové  TV nebo Wi-Fi), pravděpodobně již vhodnou základní počítačovou síť máte. Zároveň pak můžete sledovat vaši kameru odkudkoliv, tj. z práce sledovat co se děje doma, na  chatě nebo ve vzdáleném skladu. IP kamery mají také vlastní inteligenci a dokáží samy například vyhodnocovat pohyb v obraze či automaticky odesílat obrázky periodicky nebo na základě poplachů e-mailem nebo
přímo na Vaše webové stránky.Navrhnene Vám řešení dle Vašich představ a požadavků, včetně možnosti dálkového monitorování Vašich objektů, nahrávání lokálních i vzdálených kamer, obousměrné hlasové komunikace...záleží jen na Vás a na rychlosti Vašeho připojení.

! Zavolejte na Tel: 721 145 395 pro nezávaznou konzultaci !

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky